Начальник колонії на Вінниччині може сам опинитися за ґратами
Керівник однієї з виправних колоній у Вінницькій області опинився під слідством. За даними правоохоронців, посадовець в обхід закону виплатив собі майже пів мільйона гривень преміальних. Як повідомила пресслужба Вінницької обласної прокуратури, керівник установи порушив пряму нормативну заборону Міністерства юстиції. У відомстві раніше заборонили преміювати певну категорію працівників пенітенціарних закладів. Незважаючи на це, за даними слідства, […]
Продовжити читання
