ДРУГИЙ ТУР: ПЕТРУШЕНКО ТА ВЛАСЕНКО БУДУТЬ БОРОТИСЬ ЗА ПОСАДУ РЕКТОРА

Загальна тема Вибори

У першому турі, який відбувся 3-го квітня ректора обрано не було. Адже жоден із кандидатів не набрав 50%. Два лідери виборчого голосування Вікторія Петрушенко та Олег Власенко зустрінуться у другому турі. І тільки свідомі працівники та студенти Вінницького медичного університету зможуть обрати справжнього переможця.

Нагадаємо, що Олег Власенко – проректор з наукової роботи Вінницького медичного університету ім. Пирогова.

Вікторія Петрушенко вже зробила публічну заяву про те, що набрала 42%, (510 голосів). Олег Власенко здобув друге місце та 23,9% (286 голосів). На третьому місці – Віталій Тихолаз (14,1%). Інші результати поділилися так: Андрій Семененко (5,1%), Світлана Жук (4,8%), Олена Комар (0,5%).

Сьогодні, під час першого туру, журналістам не дозволили бути присутніми під час підрахунку голосів. Виборча комісія причини називала різні, але нічого конкретного. Окрім того, деяких журналістів взагалі не пустили на дільницю. Така політика вузу шокувала представників ЗМІ. Та все ж, редакція “Ми Вінничани” оперативно повідомляє всі “виборчі новини” із Вінницького медичного.

За інформацією джерел редакції “Ми – вінничани”, переможця на виборах у вінницькому медичному університеті не обрано. Адже жоден із 6-ти кандидатів не набрав 50% виборчих голосів. А це означає, що жоден кандидат не може зайти на посаду ректора.
Як повідомляють наші джерела, Вікторія Петрушенко набрала 502 зі 1111. А це менше 50%. Друге місце за результатами голосів у Олега Власенка. На третьому – Віталій Тихолаз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *