“НА ЩИТІ” ДО ЖМЕРИНКИ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ГЕРОЙ-ЗАХИСНИК ГЕННАДІЙ КОСТЕЦЬКИЙ

Вічна пам'ять

 9 місяців вважався безвісти зниклим, але був похований з почестями як невідомий солдат у Дніпрі – 31 січня до Жмеринки «на щиті» повертається загиблий Герой Геннадій Костецький з позивним «Дід». Відважний жмеринчанин з перших днів війни відправився захищати рідну землю від російських окупантів і до останнього подиху боровся за незалежність України.

Повідомляє редакція  Жмеринка.Citi.

Без коханого чоловіка залишилася дружина Катерина, турботливого батька втратили доньки Наталя та Олена, без люблячого дідуся залишилися п’ятеро онуків. Коли дідусь відправився на війну наймолодшій онучці Яночці був лише 1 місяць. Тепер він оберігатиме свою родину з небес… Вічна пам’ять Герою!

Жмеринчанин Геннадій Костецький був чудовим чоловіком, завжди приходив на допомогу рідним і близьким, любив свою родину. Певний час в молоді роки працював залізничником. Після початку повномасштабного вторгнення не зміг стояти осторонь і 3 березня 2022 року відправився захищати Україну від ворогів.

Разом з побратимами Геннадій боронив рідну землю на Херсонському, Миколаєвському та Донецькому напрямках.

Згідно із сповіщення стрілець-помічник гранатометника 1 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти військової частини А2962 загинув 13 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання в населеному пункті Первомайське, Донецької області.

9 місяців загиблий Герой Геннадій Костецький вважався безвісти зниклим, але відважний воїн був похований з почестями як невідомий солдат, у Дніпрі 16 травня 2023 року. Тіло вдалося ідентифікувати завдяки ДНК-тесту. 31 січня жмеринчанин повертається до рідної домівки «на щиті».

Живий коридор формуємо 31 січня о 10:00 за маршрутом: ТЕЦ – Асмолова – Визволення – Космонавтів – Мельнична – пров. Вузький.

Поховання відбудеться цього ж дня, 31 січня. Живий коридор формуємо о 12:00 за маршрутом: пров. Вузький – Доватора – Соборна – Центральна – Одеська.

Вічна пам’ять Герою!

_________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *