ГРОЙСМАН НЕНАВИДИТЬ ШЕВЧЕНКА, ЯК СИМВОЛ УКРАЇНИ?

Вінниця Вічна пам'ять Україна

це питання досі непокоїть громадських активістів, які у 2014-му році змогли поставити пам’ятник Кобзарю на площі Героїв Небесної сотні у Вінниці

Вінничани, які у буремні дні на початку 2014-го року поставили на площі Героїв Небесної сотні у Вінниці народний пам’ятник Кобзарю, є палкими послідовниками Шевченка, бо вважають, що Тарас Григорович — дійсно великий пророк української нації, адже у своїх посланнях зумів передати усі загрози для нових поколінь.

Шевченко зумів показати, як виходити із критичних ситуацій, як правильно будувати сім’ю, де брати натхнення та кому вірити у жорстокому світі. Чого тільки варта його поезія «Розрита Могила». Ще у 1843-му році він чітко показав, хто буде правити на українських землях. Вершити долі та грабувати народ. За його пророцтвом, українську землю між собою «розриватимуть» вороженьки. І от тепер скажіть, люди, чи не збулись його пророчі слова? Чи не стала Україна полем для битви за владу і гроші? За світове правління? І таких зашифрованих шевченківських пророцтв тисячі. От тільки Гройсман, ймовірно, їх не любить. Бо, як розповідають майданівці, саме він ініціював зняття народного пам’ятника Тарасу Григоровичу. А сам екс-мер заявив, що Шевченкові тут не місце. І замість великого пам’ятника видатному українському пророкові, Гройсман звелів поставити «покруч» та ще і підписати словами Шевченка «Борітеся — поборете». Ще тоді, у роки після Революції гідності, майданівці заявляли, що ці слова написані як насмішка поряд із «покручем». Як послання від Гройсмана, що ніякої правди не зможете добитись у цьому місті. Можливо, Гройсман так зробив, бо громада вигнала його із Майдану, а можливо через ненависть до Шевченка? Як і Шевченко у своїх віршах ненавидів всіх, хто дерибанить Україну.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *