НА ВІННИЧЧИНІ ПРОЩАЮТЬСЯ З ГЕНЕРАЛОМ-ПОЛКОВНИКОМ ОНИЩЕНКОМ СЕРГІЄМ ІВАНОВИЧЕМ

Вічна пам'ять

27 жовтня вінничани бачать в небі винищувачі, які підняли вшановуючи пам’ять відомого українського військового керівника – командувача Повітряних Сил Збройних Сил України у 2010-2012 роках генерала-полковника Онищенка Сергія Івановича.

Онищенко пройшов шлях від льотчика винищувального авіаційного полку (1975-1978 рр) до командувача Повітряних сил ЗСУ (2010-2012 рр).

Він народився 23 лютого 1954 року в Чугуєві на Харківщині у військовій родині. Батько Сергія Івановича теж був льотчиком, тож приклад було з кого брати.

Освіту Сергій Онищенко здобув у Харківському вищому військовому авіаційному училищі льотчиків, закінчив також Військово-повітряну академію, Академію ЗСУ.

Протягом років служби змінив чимало гарнізонів та посад. Почав Онищенко з посади старшого льотчика. Пізніше став командиром ескадрилії, згодом – заступником  командира та командира винищувального авіаційного полку, заступником командира авіаційної дивізії.

1992 року призначили на посаду заступника начальника бойової підготовки управління Військово-Повітряних сил України. 1997 року він обійняв посаду командира винищувальної авіаційної дивізії, а 1998-го – командира 14-го авіаційного корпусу.

2004 року Сергій Іванович став першим заступником командувача Повітряних сил, а в період 2010-2012 років обіймав посаду командувача ПС.

Генерал-полковник відзначений багатьма державними нагородами, медалями та відзнаками.

“Попри надзвичайно складні життєві та службові випробування він залишався мужнім, справжнім, налаштованим на добро! Колеги та співслужбовці згадують його як справжнього воїна, професіонала, компетентного та людяного командира.

Щирі співчуття рідним та близьким…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *