НА ВІННИЧЧИНІ ДВОХ УХИЛЯНТІВ ЗАСУДИЛИ ДО ТРЬОХ РОКІВ ТЮРМИ

Вінничина Кримінал Суд

За публічного обвинувачення Жмеринської окружної прокуратури суд визнав винуватими двох місцевих жителів в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

Кожного з них засуджено до 3 років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що 30 та 45-річні обвинувачені перебували на військовому обліку. Вони є придатними за станом здоров’я для проходження військової служби та не мають правових підстав для відстрочки від призову під час мобілізації. Однак чоловіки в період воєнного стану відмовилися від отримання повістки.

Фігуранти без поважної причини не з’явилися на вказану дату і час до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження служби у лавах Збройних сил України. Відтак, військовозобов’язані порушили вимоги чинного законодавства та ухилилися від військового призову.

Наразі обидва вироки не набрали законної сили.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *