НА ВІННИЧЧИНІ ВВЕЛИ ДОДАТКОВІ ОБМЕЖЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ ЧОЛОВІКАМ

Вінничина Суспільство

На Вінниччині у прикордонній з Молдовою зоні, у напрямку Могилів-Подільського прикордонного загону ввели деякі додаткові обмеження для чоловіків.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Могилів-Подільський прикордонний загін.
“З метою забезпечення проведення заходів з національної безпеки і оборони та посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, режиму державного кордону та запобігання й протидії правопорушенням наказом начальника Могилів-Подільського прикордонного загону в межах відповідальності прикордонного загону запроваджено додаткові режимні обмеження”, – йдеться у повідомленні.
Прикордонники заявили, що в межах Яришівської, Могилів-Подільської, Ямпільської, Студенянської територіальних громад Могилів-Подільського та Тульчинського районів Вінницької області заборонено в’їзд осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років в тому числі з метою туризму, відпочинку і рибальства. Дозволено перетинати кордон особам, які мають на відповідній території земельні ділянки, проживають, чи навчаються там, але за умови, що у них є відповідні документи.
Також дані обмеження не стосуються осіб, які прямують даними ділянками транзитом та з метою далі перетнути державний кордон. Також заборонено в’їзд чоловіків від 18 до 60 років включно у вищезазначену смугу місцевості з використанням районних та сільських автомобільних доріг місцевого значення.
У цих громадах та вказаних населених пунктах заборонено перебувати на берегах річки Дністер на відстані менше ніж 30 метрів від урізу води: в період з 01 квітня по 30 вересня – з 23:00 до 05:00; в період з 01 жовтня по 31 березня – з 20:00 до 06:00.
Дія щодо обмежень не стосується представників військових формувань, прикордонників, правоохоронних органів та інших державних службовців.
Наразі на всіх напрямках, звідки потенційно може атакувати ворог, споруджуються фортифікації та додаткові оборонні укріплення.

_________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *