СУДДЄПАД ДОКОТИВСЯ ДО ШАРГОРОДА: СУДДЯ СЛАВІНСЬКА БІЛЬШЕ НЕ СУДДЯ

Вінничина Суд

Суддя Шаргородського районного суду Вінницької області Наталія Славінська стала 54-ю українською суддею, яку Вища рада правосуддя звільнила з посади за загальними обставинами.

Рішення про звільнення судді Наталії Славінської згідно з поданою заявою було ухвалене 29 лютого 2024 р.

Згідно з декларацією Наталії Славінської, її середня зарплата на посаді Суддя Шаргородського районного суду у 2022 р. складала.106,76 тис. грн.

Як відомо, звільнення судді з посади за загальними обставинами – це можливість піти у відставку, маючи не менше 20 років суддівського стужу. Розмір так званої суддівської пенсії залежить від зарплатні судді (виплати від 50 до 90% залежно від стажу).

Хто така Наталія Славінська:

  • дружина екс-голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації та діючого депутата Жмеринської райради від партії «Українська Стратегія Гройсмана» Олега Китасюка,
  • мати прокурора відділу протидії порушенням прав людини у правоохоронній та пенітенціарній сферах Вінницької обласної прокуратури Ярослава Славінського,
  • своячениця нещодавно звільненого з посади начальника регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області Віталія Бондаренка.

Наталія Славінська за версією Української Гельсінської спілки з прав людини у 2016 р. увійшла до десятки найкращих українських служителів Феміди по застосуванню рішень Європейського суду з прав людини.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *