ГОЛОХВАСТОВИ ГРОЙСМАНА, ЗДАЄТЬСЯ, ДОКОНАЛИ ВЖЕ І ВІННИЦЬКУ ОБЛРАДУ

Вінниця Політика

Дрібна базарна гопота, яка себе називає партією «Українська стратегія Гройсмана» і яка на місцевих виборах-2020 багато чого наобіцяла людям, на ділі продовжує перетворювати місцеве самоврядування Вінниччини на профанацію.

«Ми знаємо, як керувати країною і виправдаємо довіру людей», – баляндрасив Гройсман з подільниками з кожної праски чотири роки назад. Вінничани чомусь мають слабкість до усіляких базікал, завдяки чому «стратеги» Гройсмана отримали депутатську монобільшість у Вінницькій міськраді і більшість мандатів у багатьох громадах Вінниччини, а також у обласній раді.

«Ми Вінничани» вже розповідали, як «ноїв ковчег», де кожній тварі по парі, прийшовши до влади на Вінниччині під знаменами іменної партії Гройсмана, погруз у корупції та міжкланових «розбірках», перетворивши місцеве самоврядування на посміховисько та поставивши під загрозу життєзабезпечення міст і сіл.

Але стратегічний «цирк на дроті» продовжується. Якщо ознайомитись з офіційним звітом про чергову сесію Вінницької облради, котра пройшла 31 травня 2024 р., – сльози розчулення підступлять до горла. Ого-го скільки усього наголосували та наприймали. Ще й подяк та грамот один одному навручали – «за особистий внесок у соціально-економічний розвиток Вінниччини, активну громадську діяльність, сумлінну працю і високий професіоналізм».

Правда, офіційні звіти «стратегів Гройсмана» розраховані виключно на ідіотів, які не пам’ятають вчорашні новини, де нагороджені «сумлінні працівники» і «високі професіонали» фігурували у якості достойників, щодо яких правоохоронці домагалися арешту на час розслідування їх корупційних діянь.

Відсутній у звіті речників облради і повний апофеоз, до якого «стратеги» Гройсмана довели облраду.

Через низьку явку депутатів та фактичний бойкот голосування, голові облради В’ячеславу Соколовому довелося сесію 31 травня завершити завчасно. На сесії було заплановано розглянути 32 питання, але вже на 14-у питанні представницький орган влади виявив повну неспроможність приймати рішення.

З 84 депутатів облради шляхом декількох перереєстрацій вдалося «нашкребти» явку лише 46-и з них.

А «забуксувала» облрада на 12-у питанні, яке стосувалося умов перегляду оренди частини приміщень розбомбленого російськими ракетами будинку побуту «Ювілейний» у центрі Вінниці. Частина приміщень будинку побуту перебуває у спільної власності громад області.

Чотири рази довелося переголосовувати рішення і по питанню 13 у порядку денному. Воно стосувалося внесення змін у перелік приміщень, які визначили на приватизацію. Але жодного разу рішення не набирало необхідної кількості голосів.

Після другої невдалої спроби позитивно проголосувати по питанню 14, тобто за внесення змін до рішення облради щодо затвердженого переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Вінниччини, які підлягають приватизації, В’ячеславу Соколовому сесію довелося закрити.

До тріумфальної перемоги гройсманівців на місцевих виборах-2020, доки Вінницьку облраду не очолив екс-керівник Вінницької обласної прокуратури Соколовий, виконавчий апарат облради налічував 50 співробітників. «Стратеги» Гройсмана одразу ж «роздули» штат до 95 осіб. Це, звісно, потягло за собою зростання видатків на утримання чиновників. Якщо у 2019 р. утримування посадовців облради і їх обслуги не дотягувало до 19,5 млн. грн., то вже у 2020 р. челядь Соколового коштувала вінницьким платникам податків майже 36 млн. грн. У 2022 р., коли країна вже захлиналася кров’ю через навалу рашистів, утримання облради зросло майже до 115 млн. грн. Але корм пішов не в коня. Як управлінці, «стратеги» Гройсмана усе частіше показують себе повними банкротами та імпотентами.

І якщо б чесноти подільників Гройсмана сягали хоча б рівня цирульника-гульвіси Свирида Голохвастова, то вони вийшли б до людей і як герой радянської кінокомедії «За двома зайцями» чесно сказали б:

– Ну чого витріщилися? Ну, банкрути! Так-так! Банкрути! А нам тільки ваших грошей і треба було…

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *