ВАСІЛАКЕ-СТАРШИЙ: «ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ВБИВ НЕ Я, А МІЙ СИН»

Вінниця Кримінал Суд

У Вінницькому міськсуді, де сьогодні розглядаються клопотання про арешт підозрюваних у вбивстві поліцейського на Вінниччині батька та сина Васілаке, старший з нападників на поліцейський патруль зробив декілька сенсаційних заяв.

Після судового засідання, де було прийнято рішення про арешт Валерія Васілаке ( батька ), останній заявив: «Вистрілив син, він мені сказав, що подумав, що поліцейський застрелив мене».

Васілаке-старший також додав, що зброю, яку вони везли, теж вкрав син.

«Хотіли просто сховати, щоб було», – наголосив Васілаке.

Він підтвердив, що хотів разом із сином залишити територію України.

«Хотіли виїхати до Молдови, але я розумів, що це не реально», – заявив арештований.

В той же час, прокурор, який клопотав про арешт Валерія Васілаке на час проведення слідства, зазначав, що стріляв у співробітника поліції саме він.

«Він зробив мінімум чотири постріли в поліцейського. Після скоєння злочину саме він викинув в озеро, яке розташоване неподалік їхнього будинку, боєприпаси, що вони перевозили, а саме гранати», – заявив прокурор.

За результатами судового розгляду, суд задовольнив клопотання слідства і застосував до Васілаке-старшого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без можливості внесення застави .

Також на два місяці без можливості внесення застави Вінницький міськсуд відправив у СІЗО Віталія Васілаке (сина), клопотання відносно арешту якого слухалось пізніше. Син слідом за батьком заявив, що у поліцейського стріляв він.

Як вже повідомлялось, обом Васілаке інкримінують вбивство і замах на життя поліцейських, незаконне поводження зі зброєю та дезертирство.


___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

1 thought on “ВАСІЛАКЕ-СТАРШИЙ: «ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ВБИВ НЕ Я, А МІЙ СИН»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *