ЛЬОТЧИКУ-ШТУРМАНУ З ВІННИЧЧИНИ ПОСМЕРТНО ПРИСВОЄНО ОРДЕН БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Війна Вінничина Вічна пам'ять ЗСУ

Серед нагороджених 17 червня 2024 р. бойовими орденами та медалями 370 військовослужбовців України є і Всеволод Іванцов з Вінниччини. На жаль, більшість у нагородному списку – загиблі. Поклав своє життя за Батьківщину і Всеволод Іванцов.

Всеволод був льотчиком-штурманом 11-ї окремої бригади армійської авіації «Херсон» й здійснив близько 180 бойових місій на гвинтокрилі Мі-8. Він загинув 13 лютого 2024 р., виконуючи військове завдання у повітряному просторі поблизу села Роботине Запорізької області. Його поховали 12 квітня 2024 р. у Вінниці на Алеї Слави.

Народився Всеволод Іванцов у селі Уладівка Літинського району (тепер Хмільницький район) і закінчив Кам’янець-Подільський ліцей, після чого вступив до Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Він був серед перших, хто відгукнувся на виклик оборони країни. Йому навіки залишиться 23…

Указом президента України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку капітана ІВАНЦОВА Всеволода Павловича було нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня (посмертно).

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *