НІМЕЦЬКИЙ КОНЦЕРН Rheinmetall ПОСТАВИВ В УКРАЇНУ СУЧАСНИЙ ПОЛЬОВИЙ ГОСПІТАЛЬ

Війна Спецпроекти Україна

Міністерство оборони Німеччини уклало відповідний контракт з дочірньою компанією групи Rheinmetall ще у 2022 році.

Німецький концерн Rheinmetall поставив в Україну сучасний польовий госпіталь в рамках військової допомоги. Проект був реалізований через співпрацю з дочірньою компанією групи Rheinmetall – Rheinmetall Mobile Systeme GmbH (RMS) на весні 2022 року. Прес-служба компанії підтвердила, що передала Україні все необхідне обладнання та знаряддя за загальною вартістю приблизно 9 мільйонів євро.

Цей польовий госпіталь має 32 ліжкові місця та відповідає стандартам НАТО. У ньому обладнана операційна, рентген апарати, КТ та лабораторія. Додатково до госпіталю було передано Україні десять вантажівок і причепів, а також 20 контейнерів-наметів.

Цей мобільний польовий госпіталь дозволить українським військовим медикам надавати допомогу на власних умовах та не залежати від зовнішніх факторів, включаючи систему водопостачання та обігрів.

Передача цього мобільного польового госпіталю відбулася у два етапи. Спочатку десять українських військових пройшли двотижневий навчальний курс у Німеччині, щоб вивчити правильне розгортання та використання комплексу. Пізніше госпіталь було офіційно передано українським військовим у визначеному місці.

Концерн Rheinmetall висловив надію, що ця система допоможе врятувати багато життів в Україні. Крім того, Rheinmetall оголосив про ще дві поставки в Україну, які включатимуть високомобільне медичне обладнання, заплановано на кінець 2023 та початок 2024 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *