ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВХОДИТЬ В ТОП-3 РЕГІОНИ ПО ЗАХВОРЮВАНОСТІ КОРОНАВІРУСОМ СЕРЕД ДІТЕЙ

Здоров'я

Україна стикається зі сезонним підвищенням випадків COVID-19. За останній тиждень було зареєстровано понад 4 тисячі нових випадків зараження, що є помітним зростанням порівняно з попереднім тижнем, коли було зафіксовано лише 2,5 тисячі випадків. Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

За словами Ігоря Кузіна, особливою тривогою є збільшена кількість дітей, які стають жертвами вірусу. Серед областей України, лідерами зі зростанням захворюваності є Миколаївська область, де кількість випадків збільшилась у 4 рази, Вінницька область з ростом в 3 рази, та Харківська область, де збільшення становить майже 2,5 рази.

За даними , за останній тиждень зафіксовано 302 випадки зараження серед дітей.

Також варто відзначити, що зростає кількість смертей від COVID-19 у порівнянні з літнім сезоном. За останній тиждень було зафіксовано 9 летальних випадків серед осіб віком 65+ років.

За інформацією Кузіна, це – початок епідеміологічного сезону, зростання захворюваності очікується до кінця листопада. Після цього прогнозується зростання захворюваності на грип, що є традиційною ситуацією для зими.

Пам’ятайте, що в групі ризику важкого перебігу COVID-19 перебувають особи:

– старші 60 років;

– із серйозними супутніми захворюваннями;

– медичні працівники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *