ХАМАС АТАКУВАВ ІЗРАЇЛЬ: ЩО ВІДОМО

Війна Світ

Ізраїльські війська продовжують активно діяти в секторі Газа, не зупиняючи свої атаки. Недавно було повідомлено про удари Ізраїльських сил по трьох ракетних установках і командних пунктах в секторі Гази. Представник ізраїльських військових вказав, що країна зібрала близько 100 тисяч резервістів біля кордону з сектором Газа.

За інформацією армії оборони Ізраїлю, під час цих ударів було вражено понад 500 об’єктів, включаючи високі споруди і мечеті, які використовувалися ХАМАСом, а також було знищено три тунелі в районі Бейт Ханун на півночі Гази.

Представник ХАМАСу Абу Убайда повідомив, що бої ще тривають у кількох районах біля північного кордону Гази, включаючи Зікім, Суфу та Мефальсім. Головний представник армії оборони Ізраїлю також заявив, що ведуться бої в кібуцах Беер, Кфар-Аза, Нірім і Алумім на півдні Ізраїлю, де проводяться операції з очищення від бойовиків.

Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю повідомляє, що наразі маємо щонайменше 2 315 поранених на ізраїльській стороні, і загальна кількість загиблих становить понад 700 осіб. За інформацією арабських медіа, загинули понад 420 палестинців, а ще близько 2 300 осіб отримали поранення.

Рада безпеки ООН провела екстрене закрите засідання у зв’язку із конфліктом між Ізраїлем і ХАМАСом, проте не досягла одностайності і не випустила спільної заяви.

Зауважується, що ХАМАС завдав ракетних ударів по Ізраїлю, випустивши понад дві тисячі ракет вранці 7 жовтня. Після цього бойовики розпочали наземне вторгнення в країну. ЦАХАЛ оголосив воєнний стан і розпочав операцію “Залізні мечі”, в ході якої здійснюються удари по об’єктах ХАМАСу в секторі Газа.

8 жовтня офіційно було оголошено війну, і військово-політичний кабінет проголосував за введення “пункту 40 Алеф”. Варто відзначити, що цей пункт не використовувався з 1973 року, коли розпочалася “Війна Судного дня”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *