ВІННИЧАНАМ РОЗПОВІЛИ, КУДИ СКАРЖИТИСЯ НА СВАВІЛЛЯ ТЦК

Війна Вінниця Вінничина ЗСУ

У Вінницькому обласному військкоматі пояснили, куди звертатися військовозобов’язаним у разі виникнення проблем з протиправними діями співробітників ТЦК та СП або при винекнинні питаннь щодо мобілізації та військового обліку.

Зокрема, військовозобов’язані можуть скаржитися до керівництва Територіальних центрів комплектування, Міністерства оборони або на гарячу лінію Уповноваженого з прав людини.

«Наша мета – побудувати ефективну систему зворотного зв’язку та оперативно реагувати на будь-які проблеми та зловживання в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Для забезпечення цього ми визначили контактні номери телефонів в кожному регіоні. Аналізуючи роботу наявних контактів, було вирішено оновити номери телефонів за єдиним стандартом. Це дозволить забезпечити швидку та ефективну комунікацію громадян з військовослужбовцями ТЦК та СП у всіх куточках країни», – йдеться в повідомленні Вінницького обласного військкомату.

У військоматі просять всіх, хто стикається з протиправними діями у ТЦК та СП або має питання щодо мобілізації та військового обліку, звертатися за наступними контактними номерами:

  • Вінницький ОТЦК та СП: (066) 033 79 65 (цілодобово);
  • Кіровоградський ОТЦК та СП: (066) 033 79 62 (цілодобово);
  • Миколаївський ОТЦК та СП: (066) 033 79 52 (цілодобово);
  • Одеський ОТЦК та СП: (066) 033 79 37 (цілодобово);
  • Херсонський ОТЦК та СП: (066) 033 79 42 (09:00-18:00).

Гаряча лінія Командування Сухопутних військ Збройних Сил України —  0 800 301 937.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *