ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДТРИМАВ ВИМОГИ ВІННИЧАН ДО МІСЬКРАДИ

Зеленський Війна Україна

Не на бруківку, а на оборону: Зеленський закликав тилові міста змінити пріоритети виділення коштів. Заклик президента співзвучний з вимогами, мешканців Вінниці , які вже п’ять разів пікетували міськраду під гаслами припинити витрачати кошти на не першочергові потреби під час війни, а перенаправити всі вільні фінанси на підтримку наших військових, які кожен день ризикують своїми життями.

Президент наголосив, що очікує від всіх відповідних структур та органів влади конкретних відповідей.

Президент України Володимир Зеленський наприкінці дня 6 листопада звернувся до українців. Він акцентував увагу на тому, що зараз не час для широких святкувань чи інших зухвалих речей у тилу, які неприйнятні в час війни.

Про це глава держави написав на своїй сторінці в соцмережі.

За його словами, зараз потрібно всі можливі ресурси – держави, бюджету, уваги та емоцій – направити на нашу перемогу. Українці вимагають направити бюджетні ресурси не на бруківку та ремонт вулиці, а на оборону.

“Усі ми чуємо, що потрібно змінити в самих силах оборони: це стосується багатьох процедур, які не потрібні, це стосується багатьох складнощів, які є у наших воїнів. Переведення, тренування, забезпечення. Завдань багато. І всі відповідні структури повинні ними займатися – без того, щоб відволікати свою енергію та сили на щось інше.  Усі ми бачимо, що зараз не час для широких святкувань чи інших зухвалих речей у тилу, які неприйнятні в час війни і тим більше тоді, коли армія, коли всі наші сили оборони живуть зовсім іншими емоціями: болем, боями, втратами, але і здобутками для України. І всі ми розуміємо, що зараз, у воєнний час, коли є безліч викликів, абсолютно безвідповідально – якось так… легковажно та граючись вкидати в суспільство тематику виборів”, – наголосив Володимир Зеленський.

Окремо він наголосив, що очікує від всіх відповідних структур та органів влади конкретних відповідей щодо завдань, які обʼєктивно є перед нашою державою зараз. 

“Це стосується і цивільних органів влади, і військового елементу держави, і урядовців із Верховною Радою України, і Служби безпеки України та інших правоохоронних органів. Це стосується і того, що державі потрібно значно більше зосередженості на обороні – всім у державі, і особливо на регіональному рівні, у тилових містах, які мають відповідні ресурси допомогти та підтримати. Це стосується і того, щоб ніколи більше не повторилися такі трагедії, як із воїнами 128-ї бригади. І тих змін, яких очікують наші солдати та командири, особливо хлопці, які були мобілізовані. І нарешті, мають припинитися хвилі з будь-якими речами, які розколюють політично”, – наголосив президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *