Стала державною нафтобаза колаборанта в Оратові, яку АРМА віддало кримінальникам з Дніпра
26 травня 2025 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) поставила крапку в справі мелітопольського зрадника Олексія Попова — власника мережі автозаправок, що працює на тимчасово окупованих територіях. Суд застосував до нього санкції та конфіскував на користь держави значні активи, зокрема нафтобазу у Вінницькій області — ту саму, для якої ще у січні не могли […]
Продовжити читання
