МІНРЕГІОН ПОВЕРТАЄТЬСЯ – МІНІСТЕРСТВО ВІДБУДОВИ ВИРІШИЛИ РОЗФОРМУВАТИ
На сьогоднішньому засіданні фракції Слуги народу вирішили розформувати Міністерство відбудови на два окремі міністретсва Мінрегіон та Мінінфраструктури – про це повідомили на сторінці фейсбук Мартина Богуславець. Здається це вже було, вирішили повернути як було раніше? Знову ліжка совають у борделі.
Продовжити читання
