У БРИТАНІЇ ОГОЛОСИЛИ ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ В ПАРЛАМЕНТ

Вибори Політика Світ

Прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак оголосив про розпуск парламенту та дострокові вибори. Це сталось після його розмови з королем Чарльзом III. Про це повідомило видання Sky News.

2024 рік багато хто називає роком великих виборів. Адже вперше в історії вибори пройдуть відразу у більш як 70 країнах. В тому числі і у Британії.

«Зараз настав момент для Британії вибрати своє майбутнє. Вирішити, чи хочемо ми розвивати прогрес, якого ми досягли, чи ризикуємо повернутися до початку без плану та впевненості», – заявив Ріші Сунак.

За словами прем’єр-міністра, вибори відбудуться в той час, коли світ стає більш небезпечним, ніж був після закінчення холодної війни. Ключовим «ризиком» Сунак назвав війну в Україні, а також «сили ісламістського екстремізму» на Близькому Сході, які загрожують глобальній безпеці.

Сунак оголосив, що вибори пройдуть 4 липня 2024 р.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *