ПІСЛЯ ФІАСКО У ЄВРОПІ ТА КИТАЇ «ГАЗПРОМ» ХОЧЕ ВИПУСКАТИ ПРАЛКИ НА ВКРАДЕНОМУ У НІМЦІВ ЗАВОДІ

Війна Шизофренія

Зазнавши краху в газовій війні з Європою і не дочекавшись нового контракту на постачання газу до Китаю, російськи «Газпром» вирішив зайнятися виробництвом побутової техніки. Як повідомляє російський «Інтерфакс», «дочка» путінського газового монополіста  АТ «Газпром побутові системи» стала керуючою організацією ТОВ «БСГ побутові прилади», дочірньої структури німецького концерну Bosch.

Під контроль «Газпрому» перейшов побудований у середині 2000-их завод побутової техніки під Санкт-Петербургом, де до війни випускалися холодильники та пральні машини. Власник заводу концерн Bosch оголосив про ухід з російського ринку після початку великої війнипроти України  і планував продати підприємство ізі щорічною виручкою у 50 млрд. рублів.

Але наприкінці квітня 2024 р. диктатор рф путін де-факто конфіскував завод і підписав указ про його передачу у «тимчасове управління» «Газпрому». Одночасно газова держкорпорація отримала завод італійського виробника побутової техніки Ariston, розташований у Ленінградській області.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *