ПАРТІЯ ГРОЙСМАНА ПРИДУМАЛА ЯК ВКРАСТИ МІЛЬЯРД, ЗІМІТУВАВШИ «ВСЕНАРОДНИЙ ОДОБРЯМС»

Вінниця Вінничина Оборудки

У Якушинецькій сільській раді готуються легалізувати грандіозну земельну аферу. «Ми Вінничани» вже розповідали, як правляча у сільраді партія «Українська стратегія Гройсмана» (головою сільради є висуванець цієї партії, крім того, «стратеги» мають 13 з 26 депутатських мандатів у сільраді) виконує усі забаганки забудовника Тимофія Гіренка і робить усе можливе і неможливе, аби Гіренко і ті, хто за ним стоять, отримали надприбутки, а Якушинецька громада, навпаки, – не отримала більше мільярда.

Задля легалізації земельної оборудки у сільраді призначили на 3 жовтня 2024 р. громадські слухання з незрозумілим для більшості та заплутаним порядком денним. Початок так званих слухань о 10:00 годині додатково свідчить про справжні намірі організаторів заходу, – щоб на слухання прийшло якнайменше «зайвих» людей, а спеціально навчені «активісти» зімітують «всенародний одобрямс».

Як зазначали «Ми Вінничани», Якушинецька громада опинилась в епіцентрі земельного скандалу. Місцева влада, на чолі з головою сільради Василем Романюком, планує передати 36 гектарів землі вартістю близько 1,4 млрд. грн. компанії одіозного вінницького забудовника Тимофія Гіренка, який тісно пов’язаний з екс-прем’єром Володимиром Гройсманом.

Схема проста: змінити цільове призначення ділянки з сільськогосподарського на землі житлової та громадської забудови, що автоматично анулює орендний договір, укладений ще у 2009 р., та дозволить забудовнику отримати землю фактично за безцінь.

Громада ж втратить величезні кошти, які могли б піти на будівництво шкіл, дитсадків, поліклінік та іншої соціальної інфраструктури, вкрай необхідної новому мікрорайону.

Замість цього забудовник-мільярдер отримає черговий надприбуток, а люди – пусті обіцянки та відсутність елементарних умов для життя.

Варто зазначити, що компанія Гіренка вже має сумнівну репутацію в області забудови. Її мікрорайони «Поділля» та «Академічний» були побудовані з мінімальними інвестиціями у соціальну інфраструктуру, яку врешті-решт довелося фінансувати з бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *