ФІРМОВІ ТЕРАКТИ ПУТІНА, ПРО ЯКІ ВСІ ПОПЕРЕДЖАЛИ, ЗДАЄТЬСЯ, ПОЧАЛИСЯ У МОСКВІ

Війна Кримінал Світ

7 березня 2024 р. посольство США та Великобританії у Росії на своїх сайтах оприлюднили попередження для своїх громадян щодо необхідності уникати великих скупчень людей у Москві упродовж наступних двох діб, бо надійшли повідомлення про плани екстремістів здійснити напади на зібрання людей у столиці росії.

Пройшло не дві доби, навіть більше двох тижнів, але, здається, почалося…

Стрілянина в «Крокус Сіті Холлі» 22 березня 2024 р. Що відомо наразі (майже всі попередні дані, офіційної інформації практично немає):

• Стрілянина розпочалася перед концертом гурту «Пікнік» (музиканти не постраждали).

• До зали увірвалися не менше трьох (по іншим повідомленням не менше п’яти) осіб у камуфляжі з автоматами.

• Розповсюджується відео, на якому людей розстрілюють.

• Після початку стрілянини нападники кинули гранату або запальну шашку, через що в будівлі «Крокус Сіті Холлу» почалася сильна пожежа.

• Через пожежу у почала руйнуватися покрівля «Крокус Сіті Холлу», при цьому у будівлі залишалися заблокованими близько 100 людей.

• Загиблих може бути близько сотні, а постраждалих – понад сотню.

• Відповідальність за напад спочатку узяло на себе терористичне угруповання «Ісламська держава» (також відоме як ІДІЛ), – але у заяві угруповання «Ісламська держава» не надавалося жодного доказу на підтвердження причетності. В той же час, з’явились більш вирогідні повідомлення про причетність до теракту терористичного угрупування «ІДІЛ К», яке є філією «Ісламської держави» в Афганістані, Пакистані та Ірані і проявляло активність на території росії.

Багато хто одразу згадав «рязанський цукор» (інтернет-мем, що виник після вибухів житлових будинків у Росії 4-16 вересня 1999 р., здійснених ФСБ заради піару путіна, на той час мало кому відомому претендента на посаду президента росії), оскільки прес-секретар путіна Пєсков напередодні заявляв про «стан війни» з Україною та необхідність «внутрішньої мобілізації» і тисячі москвичів отримали електронні повістки у військкомат.

У росії напевне скажуть, що це Україна (а хто ще?) влаштувала або причетна до масового вбивства у «Крокус Сіті Холлі», тому – загальна мобілізація та тотальна війна. Ну чи щось у цьому стилі… Можливо, не треба надто драматизувати, але у путіна таких ситуацій було багато.

«Крокус Сіті Холл» – багаторівневий концертний зал, розташований на території ділового центру «Крокус-Сіті» в Красногорську (місто в Московській області) в безпосередній близькості від 67-го кілометра Московської кільцевої автомобільної дороги і поряд зі станцією московського метро «Мякініно». Зал було відкрито у 2009 р. та названо на честь співака часів СРСР Мусліма Магомаєва. Великий концертний зал «Крокус Сіті Холл» на 6200 місць при необхідності трансформується в малий місткістю 2200 осіб або середній на 3200 глядачів.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *