ПРЕМІЇ МОРГУНОВА ТА ЙОГО ЗАМІВ: МІЛЬЙОНИ НА ЧИНОВНИКІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ (ДОКУМЕНТИ)

Аналітика Війна Вінниця

Кожного дня на вулицях Вінниці можна зустріти дітлахів, які пропонують перехожим виготовлену власними руками випічку чи якісь поробки. Наторговану копійчину малеча віддає на потреби ЗСУ. Щось постійно відкладають для фронту із своїх жалюгідних пенсій старенькі бабці і дідусі. Серйозно донатять на армію підприємці.

А Вінницький міський голова Сергій Моргунов попри війну, яку веде кремлівський фюрер заради знищення України і українців, продовжує кожного місяця за рахунок платників податків преміювати себе і своїх підлеглих.

Останній раз увага громади до премій вінницьких чиновників була прикута у 2020 р. На наступний же день, після пафосних закликів долучатись до збору коштів у фонд «СтопВірус», створений тіньовим «хазяїном» Вінниці і її екс-мером Володимиром Гройсманом, діючий мер Вінниці Сергій Моргунов підписав рішення виконкому про преміювання себе та шістьох своїх найближчих керівних соратників: Павла Яблонського, Миколи Форманюка, Галини Якубович, Сергія Тимощука, Сергія Матусяка та Андрія Очеретного. І премії були призначені чималі – в розмірі 80% від посадового окладу.

Нарахування собі премій топ-чиновниками Вінницької міськради в часи, коли місто мобілізовувало усі фінансові ресурси для боротьби з пандемією, у ЗМІ характеризували відомою приказкою: «Війна війною, а обід – за розкладом». Справжня війна прийшла, страшна і кровопролитна. Кінця і краю якої немає. Але у Моргунова і його поплічників нічого не змінилось, обід у них – за розкладом.

Ось Моргунув преміює себе і своїх наближених у лютому 2023 р.

А ось премії призначені в травні 2023 р.

 

Практика виписування собі премій у міськраді започаткована не Моргуновим, раніше відповідні документи візував сам Володимир Гройсман. В часи, коли Моргунов у нього в хлопчиках-підмайстрах значився.

Чиновники Вінницької міськради призначають собі премії, керуючись «Положенням про порядок преміювання працівників апарату міської ради та її виконкому та виконавчих органів Вінницької міської ради», яке було затверджено рішенням виконкому 29 листопада 2018 р.

«Положення» вже декілька разів коригували. Точніше, не саме «Положення», а додатки до нього, де вказані розміри премій, – звісно ж, в сторону їх збільшення.

Останній раз очільники Вінниці вирішили, що їх премії замалі саме під час великої війни, і 29 червня 2023 г. рішенням виконкому вчергове підняли «планку», на цей раз основна премія сягнула 150%. А в підсумку, остання редакція положення про преміювання чиновників вже стала суттєво відрізнятися від первородного варіанту.

А ось Моргунов вже підписує розпорядження по преміювання по-новому, в збільшеному розмірі.

«В яку вогнетривку шафу сховали ви сором?», – допитувався персонаж відомого літературного твору у міського бариги. І той книжковий герой відповідь отримати спромігся. А стосовно реального життя, чомусь здається, що вінничани навряд чи дочекаються від своїх керманичів притомних пояснень щодо їх безмірної ненаситності.

3 thoughts on “ПРЕМІЇ МОРГУНОВА ТА ЙОГО ЗАМІВ: МІЛЬЙОНИ НА ЧИНОВНИКІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ (ДОКУМЕНТИ)

    1. Спробуйте Ви оскаржити, Ви так пишете бо поняття немаєте що таке оскаржити рішення органу самоврядування а потім домогтися виконання рішення суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *