ХЕРСОН ПІД ОБСТРІЛОМ :Є ЖЕРТВИ

Війна Україна

В п’ятницю, 22 вересня, стався обстріл мирних житлових кварталів міста Херсона російськими окупаційними військами. У результаті цього нападу одна людина загинула, а двоє отримали поранення. Цю інформацію поширили Офіс генерального прокурора та місцеві владні структури.

За даними звіту, армія рф здійснила обстріл житлових кварталів Херсона приблизно о 09:00 ранку, використовуючи артилерію. Внаслідок цього обстрілу зазнали пошкоджень приватні будинки, господарські споруди і гаражі.

Окупанти спрямували атаку на приватний будинок, в результаті чого 25-річний чоловік отримав смертельні поранення. Пожежа виникли в житловому будинку та гаражі внаслідок удару ворожих снарядів.

“Від самого ранку у Херсоні влада і населення перебувають в напрузі. Окупаційні війська агресивно обстрілюють житлові квартали міста”, – повідомили у заяві представники місцевої влади.

Тим часом голова Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко підкреслив, що обстріл прибережної зони Херсона виконувався російською армією з тимчасово окупованого лівого берега.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *