ВІННИЦЬКА МІСЬКРАДА НАДАЛА ЗБАНКРУТІЛОМУ «СІМЕЙНОМУ» ПІДПРИЄМСТВУ ДРУГА ГРОЙСМАНА ЧЕРГОВІ МІЛЬЙОНИ
26 січня 2024 року на сесії Вінницької міськради депутати проголосували за два рішення, які стосуються підпорядкованого Вінницькій облраді комунального підприємства «Вінницяоблводоканал». Одне з цих рішень набуло широкого розголосу у ЗМІ, інше – чомусь пройшло повз увагу медійників. Рішення про надання згоди на прийняття з власності облради у комунальну власність міської територіальної громади «Вінницяоблводоканалу» передбачає такі […]
Продовжити читання
