ВІННИЧАНИ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ НА СВІТОВОМУ ЧЕМПІОНАТІ З УНІВЕРСАЛЬНОГО БОЮ

Спорт

Артем Зімін і Кирило Вербицький, вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5, показали вражаючі результати на чемпіонаті світу з універсального бою, який проходив у місті Тбілісі, Грузія. Артем Зімін здобув титул чемпіона світу у категорії кадетів, тоді як Кирило Вербицький виборов бронзову медаль серед юнаків.

Обидва спортсмени займаються дзюдо та самбо вже протягом практично 10 років. Вони приєдналися до Вінницької спортивної школи № 5 у віці трьох років і стали активно тренуватися, здобуваючи під час своєї спортивної кар’єри безліч перемог. Арсенал їхніх навичок включає в себе як переможні виступи на національних змаганнях, так і вражаючі досягнення на міжнародному рівні.

Тренер-викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5, Олег Бузовський, підкреслив, що успіх цих двох юних спортсменів є результатом не тільки їхньої талановитості, але й беззмінної праці та наполегливості. Він поділився своєю впевненістю, що немає нічого неможливого, коли спортсмен та тренер об’єднують свої зусилля у досягненні спільної мети. У цьому випадку, мета була досягнута, і ці молоді атлети принесли гордість Вінниці та Україні на міжнародному спортивному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *