МІЛЬЙОНЕРШУ І ПОМІЧНИЦЮ ОДІОЗНОГО СУДДІ ВІЛЬЧАНСЬКОГО РЕКОМЕНДОВАНО У СУДДІ ЛАДИЖИНУ

Вінниця Вінничина Студія

7 лютого 2024 р. Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККС) провела співбесіди з 11 переможцями конкурсу на зайняття вакантних посад суддів місцевих судів. Про це повідомила прес-служба ВККС. За результатами проведення співбесід відповідні рекомендації ВККС отримали 9 кандидатів, серед них – Ірина Кривешко, яку рекомендовано на посаду судді Ладижинського міського суду Вінницької області.

Власниця MERCEDES-BENZ 2020 р. в. за 3,1 млн. грн. Ірина Кривешко останніми роками займала посади помічниці одіозного судді Олександра Вільчанського, який донедавна очолював Вінницький окружний суд, та керівниці апарату Вінницького окружного суду. Вона – дружина екс-депутата Вінницької облради від Радикальної партії Олега Ляшка та діючого депутата цієї ж ради від «Української стратегії Гройсмана» Сергій Кривешко, власника та керівника приватних підприємств «АТП Кривешко» та «Дивопан» (автоперевезення). Владислав Кривешко, син Ірини та Сергія Кривешок, займає посаду старости Вінницько-Хутірського старостинського округу Вінницької міськради.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *