НА ЗАГРОЗУ ЗНИЩЕННЯ ЗАПОВІДНИКА «БУША» ГРОЙСМАНІВЦІ З ВІННИЦЬКОЇ ОБЛРАДИ ВІДПОВІЛИ ЗАХИСТОМ ТРАДИЦІЙ СПОЖИВАННЯ МАМАЛИГИ

Вінничина Вінниця Культура Суспільство Шизофренія

Жителі села Буша Ямпільської громади на Вінниччині протестують проти будівництва кар’єру поблизу геологічного заказника «Гайдамацький Яр» та річок Мурафа і Бушанка. «Мутний» аукціон з продажу спецдозволу на користування надрами родовища «Бушанське», який провела Державна служба геології та надр України, збурив не тільки вінничан, але і широкі кола громадськість усієї України.

Багато хто вважає, що видобуток копалин у районі історичних та природних пам’ятників державного історико-культурного заповідника «Буша» призведе не тільки до знищення історичної, культурної спадщини унікального національного надбання і одного з найвідоміших своєю екзотерію місця. Усе може закінчитися екологічною катастрофою.

І тому виникає питання. А чого відмовчується партія «Українська стратегія Гройсмана», котра контролює Вінницьку обласну раду? Зовсім недавно «стратеги» на чолі з колишнім прокурором Вінниччини Соколовим, який нині головує в облраді, рвали на грудях гіпотетичні тільняшки з приводу загибелі риби у вінницьких водоймищах. Соколовий своїм розпорядженням навіть створив цілий трибунал з представників усіх фракцій облради, назвавши його робочою групою.

Правда, все закінчилося великим пшиком, але шуму та лементу декілька місяців було більше, ніж треба.

Чому ж зараз, коли люди виходять на стихійні мітинги, народні слуги Гройсмана позасували голови у пісок, як страуси?

Аби хоч якимось боком позначити свою причетність до збереження і захисту культурної спадщини у той час, коли прості люди рішуче і відкрито виступають проти винищення грандіозного історико-культурологічного комплексу, речники облради мужньо стали на захист традицій приготування та споживання пшоняних голубців у буряковому листі.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *