НА ВІННИЧЧИНІ АФЕРИСТИ ЗБИРАЮТЬ ГРОШІ «ДЛЯ ЗСУ» ВІД ІМЕНІ ПОСАДОВЦІВ

Війна Вінничина Кримінал

На Вінниччині аферисти збирають гроші «для ЗСУ», прикриваючись іменами посадових осіб. Про це, зокрема, попередили у Тульчинській районній військовій адміністрації.

Останнім часом на адресу різних підприємств, установ та організацій Тульчинського району почали надходити дзвінки нібито від імені голови місцевої районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка. Також почали надходити і листи за його підписом. І в першому, і в другому випадку власники бізнесу або керівники підприємств просять зробити донати на ЗСУ, зазначаються також номери банківських рахунків, на які потрібно перерахувати гроші. Голова РВА Олександр Гаврилюк офіційно заявив, що керівникам підприємств, установ та організацій Тульчинського району жодного листа такого змісту не надсилав. Також голова району не дзвонив з проханням перерахувати гроші на потреби ЗСУ.

У Тульчинській районній військовій адміністрації попереджають, що це шахраї виманюють гроші та просять громадян бути обачними. Правоохоронні органи вже в курсі того, що відбувається, проводять розслідування. Також у РВА звертають увагу, що шахраї просять перерахувати кошти на банківські картки 5366391106577216 та 5366391108843251.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *