У ВІННИЦІ ЗАСУДИЛИ ЧЕРГОВИХ ПУТІНСЬКИХ БЛАЗНІВ ГОРОХОВИХ, СЕРЕД НИХ І ГОРОХОВА ЗА ПАСПОРТОМ

Війна Кримінал Україна

Вінницьким міським судом в порядку спеціального судового провадження були заочно засуджені на 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна чергові депутати нижньої палати парламенту Росії.

Кремлівським кнопкодавам з мандатами депутатів Держдуми РФ за незаконне голосування про «входження» Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України до складу РФ інкримінували ч. 3 ст. 110 КК України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Зокрема, були засуджені:

– Андрій Горохов, депутат Держдуми РФ від партії «Єдина Росія», доктор економічних наук, професор Московського держуніверситету технології та управління;

– Олександр Дроздов, генерал-майор поліції у відставці, депутат Держдуми РФ від партії «Єдина Росія», заступник голови думського комітету з промисловості та торгівлі;

– Володимир Ільїних, колишній очільник Оренбургу, нині діючий депутат Держдуми РФ від партії «Єдина Росія».

А ось Віктор Зубарєв, депутат Держдуми РФ від партії «Єдина Росія» чотирьох останніх скликань, як то кажуть в останню мить «зіскочив». Вінницький міський суд за клопотанням прокуратури кримінальне провадження відносно нього закрив. В зв’язку з тим, що Зубарєв, який був «дуже активний та прекрасно розбирався у фінансах», як водиться в Росії, в травні 2023 р. на 63-му році життя раптово та несподівано помер.

Виконавці волі Путіна шляхом одностайного кнопкодавства у т. з. російському «парламенті» також перебувають в санаційних списках країн Євросоюзу за «дії та політику, які підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України та ще більше дестабілізують Україну», а також в списку санкцій Канади («близькі соратники режиму», «голосування про визнання незалежності «так званих республік у Донецьку та Луганську») та США («співучасть у війні Путіна», «підтримка зусиль Кремля щодо вторгнення в Україну»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *