ВІННИЧЧИНА ПРОЩАЄТЬСЯ З ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЄМ ДМИТРОМ КРАВЧЕНКОМ (ОСТАННЄ ІНТЕРВ’Ю ВОЇНА)

Війна Вінниця Україна

Вінницька громада проводжає до Небесного легіону ще одного свого Героя, воїна групи спецпризначення «Браво» 131-го окремого розвідувального батальйону Дмитра Кравченка на псевдо «Крава».

131-й батальйон з початку повномасштабного російського вторгнення захищав Миколаєв, Запоріжжя та Херсон, виконуючи як оборонні, так і штурмові, розвідувальні спеціальні задачі.

З перших днів великої війни боронив Україну і Дмитро Кравченко, звільняв Херсон від російських окупантів, пройшов навчання у Великобританії та мріяв з Перемогою повернутися до рідної домівки. 6 вересня 2023 р. в бою на Херсонщині Дмитро отримав важкі поранення, лікарі боролись за життя воїна, але 11 вересня серце бійця зупинилося.

Дмитро Кравченко народився 19 травня 1991 р. Навчався у 26-й Вінницькій школі, а потім у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Йому назавжди залишиться 32 роки. Поховають воїна 15 вересня 2023 р. на кладовищі у Браїлові.

Після звільнення Херсону Дмитро розповів українським журналістам про тяжкі бої з загарбниками, великі перемоги та про свої мрії. На жаль, це стало його першим та останнім інтерв’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *