ДОВІЧНЕ УВ’ЯЗНЕННЯ ЗА ПОДВІЙНЕ ВБИВСТВО

Кримінал

Вінницький районний суд Вінницької області на початку жовтня виніс рішення щодо вироку 39-річному обвинуваченому у подвійному вбивстві, яке сталося в березні 2019 року.

Мужчину, який вчинив смертельний напад на свою співмешканку і їхнього знайомого, було засуджено до довічного ув’язнення.

Справа виникла 7 березня 2019 року, коли місцева мешканка звернулася до поліції Тульчинського району з повідомленням про двох молодих людей, яких вони виявили без ознак життя в будинку в селі Мазурівка. Поліцейські, прибувши на місце події, встановили, що смерть обох осіб наступила внаслідок насильницької дії.

Завдяки комплексним оперативно-розшуковим діям правоохоронців, злочинця, який мав відношення до цього важкого злочину, було визначено та затримано. Він визнав свою вину у вбивстві своєї співмешканки та їхнього знайомого, а мотивом для цього стали ревнощі.

Після ретельного розгляду всіх доказів суд першої інстанції визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) і призначив йому довічне позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *