РОСІЯ ЙДЕ НА ДНО: УКРАЇНСЬКИЙ СЛІД

Шизофренія Світ

Враховуючи рівень шизофренії та мракобісся путінської росії, доводиться тільки дивуватись, чому досі не виявлена причетність України до паводків, які затопили вже сім російських регіонів. Тим більше, що «український слід» – очевидний. Повінь розпочалася із затоплення Орська і Оренбургу. Саме у цих містах після розгрому царською охранкою Кирило-Мефодіївського товариства і арешту у квітні 1847 року відбував заслання Тарас Григорович Шевченко. А він – давно відомий екстреміст і терорист, велику російську імператрицю Катерину №2, яка полюбляла і стоячи, і лежачи і з коліна злигатися з ким прийдетеся, смів називати не святою, як це прийнято у росіян, а курвою всесвітньою.

Російські міста, які нині пішли під воду, ще 170 років тому на Шевченка справили гнітюче враження. У написаній російською мовою повісті «Близнюки» Тарас Григорович зазначав:

«Так ось вона, знаменита Орська фортеця!.. Під’їжджаючи ближче до фортеці, я думав (дивна дума), чи співають пісні в цій фортеці, і готовий був бог знає, на що закластись, що не співають. За такої декорації можливе лише мертве мовчання, яке переривається важкими зітханнями, а не звучними піснями… Переїхавши по дерев’яному, на дуже рідких палях, містку, ми опинилися у фортеці. Це велика площа, оточена з трьох сторін каналом аршина на три шириною та валом з пропорційною висотою, а з четвертого боку – Уралом. Ось вам і фортеця. Недаремно її киргизи називають Яман-кала. По-моєму, це найпристойніша назва. І на місці цієї Яман-кали передбачалося колись заснувати обласне місто! Добре було б місто! Хоча, правду сказати, і Оренбург мало чим виграє щодо місцевості. Ось що пожвавлювало перший план цієї сонної картини: натовп затаврованих колодників, що виправляли дорогу для приїзду корпусного командира, а ближче до казарм на площі марширували солдати…».

За прорваними весняною повінню дамбами російський Орськ передав естафету Оренбургу, Оренбург передав естафету Кемеровській області, Кемеровська область передала естафету місту Нальчик, місто Нальчик передала естафету місту Курган… Цілі регіони потерпають від затоплення, але кремлівському фюреру ніколи рятувати росіян. Він зайнятий іншим – нищенням України і українців…

Російському слідчому комітету саме час розібратися не тільки з Шевченком, а й з тими, хто затвердив у 1782 р. і перезатвердив у 2012 р. герб Оренбургу. Чи не пращури Зеленського та Порошенка до цього приклали руку? Бо герб символічний – у річці тоне двоголова птиця-мутант, котра символізує російську імперію.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *