АНАТОЛІЙ БІЛИЙ НЕ ЗАБУВ, ЩО ВІН З УКРАЇНИ ТА З ВІННИЧЧИНИ

Вінничина Війна Світ Україна

Виявляється, не усі російські актори «поїхали» макітрою від путінському шовінізму. Наприклад, відомий лицедій Сергій Векслер, котрий родом з Вінниці та провів усе своє дитинство та юність в Україні, як вже повідомляли «Ми-Вінничани», однозначно завернув глуздом за розум. А ось уродженець Брацлава Немирівського району Вінниччини Анатолій Білий (справжнє прізвище — Вайсман), навпаки, залишився при здоровому глузді і добре розуміє, де добро, а де зло в розпочатій кремлівським фюрером війні.

В серпні 2023 р. в Ізраїлі повинен був виступити з виставою московський театр «Ленком», проте гастролі були скасовані. Спочатку повідомлялося, що жителі країни створили петицію з проханням скасувати концерт трупи, проте пізніше з’ясувалося, що до скасування гастролей доклав руку Анатолій Білий.

Російськими пропагандистськими ЗМІ декілька тижнів проклинали Білого та верещали про гонорари, втрачені театральними гастролерами.

Анатолій Білий ще на початку повномасштабного вторгнення путінської армії в Україну засудив злочинний режим Кремля і переїхав з родиною до Ізраїлю. Актор неодноразово піддавав обструкції російських артистів, які підтримали вбивства українців.

«Вічна пам’ять невинно вбитим. Нехай будуть прокляті на віки ті, хто розв’язав цю безглузду війну. Немає їм прощення. Слава Україні. Якнайшвидшої перемоги», – написав Білий ще 24 лютого 2022 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *