В УРЯДІ ПІДОЗРЮЮТЬ, ЩО ВЛАДА ВІННИЧЧИНИ ІГНОРУЄ ОБНОВЛЕННЯ ПАРКУ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ

Вінничина Освіта

Як повідомляють в Кабінеті міністрів, в 2023 р. за рахунок коштів субвенції планується придбати 542 шкільні автобуси, з яких вже придбано 249, в тому числі – 9 обладнаних для перевезення маломобільних груп населення.

У поточному році використання «автобусних» субвенцій здійснюється на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. І за оперативними даними Кабміну, станом на 1 жовтня 2023 р. видатки на придбання шкільних автобусів розподілено між місцевими бюджетами в обсязі 996,6 млн. грн. (99,6% від затвердженого обсягу на 2023 р.). В той же час, касові видатки становили 559 млн. грн. із передбаченого 1 млрд. грн., або 56% від розподіленого обсягу.

У повному обсязі використані кошти субвенції у Дніпропетровській області – 63,8 млн. грн., у Кіровоградській області – 29,1 млн. грн., у Миколаївській області – 23,8 млн. грн., в Одеській області – 54,5 млн. грн., у Сумській області – 44,2 млн. грн., у Хмельницькій області – 45,3 млн. грн.

А ось у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Харківській, Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській областях касові видатки на придбання автобусів не здійснювались, що, на думку урядовців, може свідчити про те, що станом на 1 жовтня 2023 р. автобуси не придбані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *