НА ЯРМАРКУ У ВІННИЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ №27 ЗІБРАЛИ 258 200 ГРН НА ДРОН ДЛЯ ЗСУ

Вінниця Волонтерство

В недільний сонячний день 10 березня, на подвір’ї Вінницького ліцею №27 , відбувся ярмарок “Тарасова смачна Україна”. За приблизними підрахунками, захід відвідали понад 3000 осіб, включаючи героїв з ЗСУ, родини загиблих героїв та інших гостей.

Шкільна родина активно готувалась, хвилювалась і радо зустрічала усіх гостей, оскільки мали шляхетну мету: зібрати кошти на дрон DJI Mavic 3T версії Thermal для 472 батальйону 144 бригади! Окрім автентичних страв з усіх куточків України, дивували гостей і патріотичним мистецтвом: військові гільзи та ящики з-під снарядів перетворились у руках наших мисткинь у художні шедеври, які охоче купували наші гості на аукціоні. Військові артефакти завдяки талановитим художницям і художникам з нашої ліцейної родини принесли на аукціоні понад 10 000 гривень! Патріотичне караоке також стало потужним мотиватором для донатів: понад 3 000 гривеньу скарбничку на дрон.

Також, смачний привіт від спільноти Вінницького ліцею № 27 надійшов пораненим воїнам, які одужують у Вінницькому військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону!

Задонатили друзі Вінницького ліцею № 27: 258 200 гривень!!!

Разом ми йдемо до перемоги!

____________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *