ВЧЕННЯ — СВІТЛО, А НЕВЧЕННЯ — ШМИГАЛЬ: УРЯД ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ФІНАНСУВАТИ МАЛЕНЬКІ ШКОЛИ

Освіта Україна

З вересня 2025 р. з державного бюджету України не планують фінансувати школи, де навчаються менше 45 дітей. Інформацію про це опублікувала газета Верховної Ради «Голос України».

Такі зміни до порядку надання субвенції з центру на місця вніс Кабінет міністрів.

«Для стимулювання підвищення ефективності шкільної мережі та якості освіти заплановано не дозволяти фінансувати коштом освітньої субвенції навчальні заклади з кількістю учнів менше 45 осіб (з 1 вересня 2025 р.) та менше 60 осіб (з 1 вересня 2026 рю)», – йдеться у повідомленні «Голос України».

Рішенням уряду також було внесено низку інших змін: збільшено суми простою для педагогів закладів середньої освіти та інклюзивно-ресурсних центрів, додавши до неї дні відпустки та матеріальну допомогу на оздоровлення; змінено перелік напрямів, на які можна спрямувати залишки освітньої субвенції; відкрито доступ до освітньої субвенції приватним закладам.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *