ПОЛІЦІЯ ВІННИЧЧИНИ ВИДВОРИЛА ЗА КОРДОН ІНОЗЕМНОГО ВБИВЦЮ НЕПОВНОЛІТНЬОЇ

Вінничина Кримінал

41-річний громадянин Республіка Молдова на Вінниччині відбував покарання за вчинення особливого тяжкого злочину – у 2014 році він задушив 15-річну дівчину і заховав її тіло в очереті. Після закінчення строку відбування покарання працівники поліції спільно з іншими профільними службами забезпечили видворення іноземця за межі країни. Повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Оперативники Управління міграційної поліції та Управління стратегічних розслідувань перед закінченням майже десятирічного терміну відбування покарання, підготували та направили до Управління державної міграційної служби матеріали щодо примусового видворення іноземця з подальшою забороною в’їзду на територію нашої держави.

Рішення про примусового його видворення за межі України з одночасною забороною на в’їзд до України терміном на 5 років було прийнято 8 березня.

Оперативники Управління міграційної поліції та Управління стратегічних розслідувань спільно з працівниками УДМС відразу забезпечили виконання цього рішення і іноземця було видворено за межі країни через міжнародний пункт пропуску “Могилів – Подільський – Отач”.

____________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *