НАСПІВАЛА: НОВИЙ СКАНДАЛ З ЕКС-РЕКТОРКОЮ ВІННИЦЬКОГО МЕДУНІВЕРСИТЕТУ ВІКТОРІЄЮ ПЕТРУШЕНКО

Вінниця Медицина Освіта

Після плагіату дисертації, у скандальної екс-очільниці Вінницького медуніверситету знайшли два диплома доцентів. 

«Черговий скандал у медичні освіті. Екс-очільниця Вінницького медуніверситету Вікторія Петрушенко, яка нещодавно «прославилась» тим, що підозрюється у плагіаті та списанні своєї дисертації з російських джерел, має ще одне унікальне «досягнення» – два доцентських диплома отриманих в один рік по співам та хірургії», – повідомляє Олександр Черненко, колишній депутат Верховної Ради від «БПП», який нині себе називає політичним експертом.

Вікторія Петрушенко має два дипломи доцентів по співам та хірургії, отриманих за один рік. Одночасно мати два дипломи доцентів заборонено українським законодавством.

Олександр Черненко зазначає, що 22 лютого 2007 р. Міносвіти рішенням Атестаційної колегії протоколом №1/02Д присвоює Петрушенко вчене звання доцента кафедри музичного виховання, співу та хорового диригування. Таким чином, вона стала доцентом у Вінницькому державному педагогічному університеті. 24 грудня того ж року рішенням атестаційної колегії Міносвіти Петрушено присвоїли ще одне вчене звання доцента, але вже кафедри госпітальної хірургії.

1 thought on “НАСПІВАЛА: НОВИЙ СКАНДАЛ З ЕКС-РЕКТОРКОЮ ВІННИЦЬКОГО МЕДУНІВЕРСИТЕТУ ВІКТОРІЄЮ ПЕТРУШЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *