У КОЖНОМУ ПАКУНКУ – ГРОЙСМАН

Вінниця Суспільство Шизофренія

У Вінниці за бюджетні кошти розпочали чергову піар-компанію юридично не існуючого гуманітарного штабу екс-мера міста.

Ще якось можна зрозуміти роздачу продуктових наборів вразливим категоріям населення від імені якихось діячів, котрі за свої кошти закуповують гречку, макарони і консерви, фасують усе це у свої брендовані пакети і вручають людям.

Але у Вінниці політичний піар давно «збитого льотчика» Володимира Гройсмана і купки керманичів його іменної маргінальної партії продовжує фінансуватися не з власних кишень «стратегів», а з бюджету Вінниці, з кишень вінничан.

У грудні 2023 р. вразливим категоріям населення Вінниці роздали 20 тис. продуктових наборів. Роздавали їх в пакетах з логотипом т. з. «Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу», який очолює Володимир Гройсман. Причому, логотип .«Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу» – ну, дуже схожий на символіку партії «Українська стратегія Гройсмана», яку очолює теж Гройсман.

Вінницька міськрада на інформаційний запит журналістів чесно відповіла, що ніякий «гуманітарний штаб» ані копійки не витратив на продуктові набори для вінничан.

«Придбання продукції для надання соціальної підтримки у вигляді 20 тисяч продуктових наборів профінансовано з бюджету Вінницької міської територіальної громади. Для формування зазначених 20 тисяч продуктових наборів з місцевого бюджету Вінницької міської територіальної громади використано 6 454 199,59 грн. Кошти спонсорів, благодійників, меценатів, громадських та благодійних організацій для придбання продукції на формування вказаних вище 20 тисяч продуктових наборів не використовувалися», – йшлося у офіційній відповіді на запит журналістів.

Про роздачу чергових 20 тисяч пакунків, оздоблених логотипом усе того ж «Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Гройсмана, повідомили у Департаменті соціальної політики Вінницької міськради. Новий розподіл продуктових наборів почався з 11 квітня 2024 р. Як кажуть, ніколи такого не було, і ось знову.

Що і на цей раз ніякий «гуманітарний штаб» жодного відношення не має до продуктів, які роздають людям, можна легко переконатись на офіційному сайті Вінницької міськради. 4 квітня 2024 р. міськвиконкомом було вирішено розпочати розподіл 20 тисяч продуктових наборів, що були сформовані із продуктів харчування, придбаних Департаментом соціальної політики Вінницької міськради та продуктів харчування, відпущених з місцевого матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

1 thought on “У КОЖНОМУ ПАКУНКУ – ГРОЙСМАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *