ДЕ СЬОГОДНІ ВІДЩБУЛИСЬ НАЙБІЛЬШІ АТАКИ НА ФРОНТІ?

Війна

На 16:00 середи кількість бойових зіткнень на лінії фронту досягла 80, з найбільшим числом інцидентів на покровському напрямку, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

На харківському напрямку ворог, з району російського Бєлгорода, вдарив 4 рази КАБами по Вовчанську, ще двічі – по селу Борщова, а також 6 разів НАРами по Терновій.

На куп’янському напрямку окупанти здійснили 4 удари КАБами по Петропавлівці, ще одним – по Куп’янську, а також 16 некерованими авіаційними ракетами по Синьківці. Поряд з цим тривають 4 бойові зіткнення поблизу Новоселівки, Синьківки та Кругляківки. Українські захисники також відбили 4 ворожі атаки.

На лиманському напрямку противник здійснив 8 безуспішних атак у районах Макіївки, Греківки й Тернів. Ситуація контрольована.

На сіверському напрямку тривають бої поблизу Верхньокам’янського та Роздолівки.

На краматорському напрямку ворог вдарив 12 НАРАми в районі Часового Яру та скинув 2 КАБи поблизу Білої Гори. З початку доби російські війська намагалися 15 разів вигнати українські підрозділи з їхніх позицій поблизу Іванівського, Нового, Калинівки, Північного та Андріївки. ЗСУ відбили всі атаки.

На покровському напрямку зареєстровано найбільшу кількість бойових зіткнень. Ворог провів 28 атак на позиції українських військ у районах Новоолександрівки, Калинового, Сокола, Новопокровського та Карлівки. ЗСУ відбили 23 ворожі штурми, ще 5 бойових зіткнень тривають. Також противник вдарив 12 НАРами біля Новоселівки Першої.

На курахівському напрямку тривають бої поблизу Красногорівки та Парасковіївки. Загальна кількість атак на цьому напрямку зросла до 8, з них 6 були безуспішними для ворога.

На времівському напрямку ворожа авіація після обіду вдарила трьома КАБами по Великій Новосілці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *