ЗРАДНИКА ПОДОБЄДОВА, ЯКИЙ ПЕРЕЙШОВ НА БІК РАШИСТІВ, ВІННИЦЬКИЙ СУД ЗАСУДИВ ДО 15 РОКІВ ТЮРМИ

Війна Вінниця Зрадники

У 2014 р. колишній заступник командира стартової батареї зенітно ракетного дивізіону «Крим» Повітряних Сил ЗСУ капітан-контрактник Денис Подобєдов пішов на службу в російську армію.

Як проінформували у Офісі Генпрокурора України, за підтримки публічного обвинувачення прокурорами Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону суд визнав колишнього заступника командира стартової батареї зенітно-ракетного дивізіону Повітряних Сил «Крим» ЗСУ винним у дезертирстві та державній зраді (ч. 1 ст. 408, ч. 1 ст. 111 КК України). Вироком Вінницького міського суду зрадника засуджено до покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна.

Прокурори довели, що у березні 2014 р., під час тимчасової окупації АР Крим, капітан Подобєдов не вибув до визначеного командуванням нового місця дислокації військової частини та продовжував ухилятися, приховуючи свою належність до ЗСУ, чим вчинив дезертирство.

Надалі він, відкрито відмовившись виконувати обов’язки несення військової служби у ЗСУ, здійснив перехід на бік ворога та уклав контракт про проходження військової служби у ЗС рф.

У подальшому громадянин України, колишній офіцер ЗСУ Подобєдов проходив військову службу у складі військового формування ЗС рф та брав активну участь у нападі ЗС рф на територію України, за що був нагороджений державною відзнакою країни-агресора, чим вчинив державну зраду.

Досудове розслідування кримінального провадження у формі спеціального досудового розслідування (in absentia) здійснювало ТУ ДБР, розташоване у м. Хмельницький.

У базу зрадників України центру «Миротворець» Денис Подобєдов був занесений ще у грудні 2014 р.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *