«КОЛЯ-КОТЛЕТА» ПІСЛЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ПРО ЙОГО БІЗНЕС В УЖГОРОДІ «НАТРАВИВ» НА ЖУРНАЛІСТА ТКАЧА ПОЛІЦІЮ

Боротьба з корупцією Кримінал Україна

До Михайла Ткача посеред ночі навідалась поліція після розслідування про бізнес нардепа Миколи Тищенка, більш відомого, як «Коля-котлета» або «Коля Оболонський».

Журналіст-розслідувач Михайло Ткач повідомив, що у ніч проти 16 березня 2024 р., близько 2:40, до його готельного номера в Ужгороді навідався наряд поліції через заяву народного депутата Миколи Тищенка про нібито переслідування.

Інцидент стався після того, як журналісти «Української правди» опублікували розслідування про бізнес Миколи Тищенка в Ужгороді. Тіщенко у Верховну Раду був обраний за мажоритаркою на одному з київських округів, як висуванець партії «Слуга народу». З початком повномасштабного військового вторгнення окупаційної російської армії в Україну він втік на Закарпаття. В березні 2021 р. Тищенка призначили головою Закарпатської обласної організації партії «Слуга народу», але в середині 2022 р. зняли «через погану репутацію». Втім, присутність у регіоні він зберіг та веде там активну бізнес-діяльність. За даними «Української правди», апартаменти, салон краси, похоронне бюро, п’ятизірковий парк-готель, два охоронці, свої люди на високих посадах, – це далеко не повний перелік «хазяйства», яким, схоже, обзавівся в Ужгороді Тищенко.

«Тищенко Микола, народний депутат, дав повідомлення, що протягом двох днів його переслідує автомобіль «Мітсубісі Лансер» чорного кольору. Ми прийшли, щоб встановити людей, які користуються цим автомобілем. Ну, і спитати взагалі переслідували, не переслідували”, – пояснили причину візиту до журналіста-розслідувача Ткача поліцейські.

За словами Ткача, декілька екіпажів поліції та цивільні авто почали вишиковуватись довкола готелю, де зупинилась знімальна група «Української правди».

«Народний депутат Микола Тищенко, якого в Ужгороді супроводжують два охоронці, вважає, що знімати його можна лише після попередження про зйомку. А те що можна і навіть потрібно декларувати всі свої ужгородські бізнеси депутат забуває. Те що деякі народні депутати замість війни займаються бізнесом – це куди більш реальна загроза для країни ніж здається. Словом, якщо ви в Ужгороді викликаєте поліцію – кажіть, що ви Микола Тищенко і приїдуть всі вільні у місті екіпажі. Незалежно від години», – прокоментував Михайло Ткач. 

Згідно з інформацією депутата Верховної Ради Гео Лероса, якого виключили з фракції «Слуга народу», до нього потрапили документи з внутрішньої бази Управління по боротьбі з організованою злочинністю «Скорпіон», в якій накопичується інформація про членів кримінальних угруповань з 1991 р. Згідно з документами, Микола Тищенко на прізвисько «Коля Оболонський» фігурував у низці кримінальних справ спочатку як бригадир організованого злочинного угрупування Савлохова («Савлохи»), а пізніше власного злочинного угрупування.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *