ЯКЕ ПОКАРАННЯ ЛІКАРЦІ-НЕВРОЛОГИНІ З ВЛК У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вінничина Кримінал

Лікарка-неврологиня з ВЛК у Вінницькій області була оштрафована на 34 тисячі гривень за те, що за гроші погодилася визнати чоловіка обмежено придатним до служби в армії. Суд визнав її винною за частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу України та призначив штраф, а також заборонив їй працювати у військово-лікарських комісіях протягом року.

Згідно з рішенням суду, лікарка погодилася взяти 300 доларів хабаря від чоловіка, щоб підтвердити діагноз сирингоміелія та визнати його обмежено придатним для служби в Збройних Силах України. Медичного працівника затримали.

Лікарка на суді розповіла, що дізналася про цього призовника через знайомих. За свої послуги вона вимагала 300 доларів, але потім відмовилася через страх. Вона визнала свою вину та уклала угоду зі слідством.

Покарання включає штраф, заборону працювати в ВЛК протягом року і конфіскацію 5 800 гривень, 1050 доларів США та 200 євро через невизначене походження цих коштів.

Фото: Єдиний державний реєстр судових рішень

Як стало відомо ресурсу «Ми-Вінничани», мова йде про лікаря-неврологиню поліклініки КНП «Хмільницька центральна лікарня» Марину Поворознюк, яку 10 жовтня 2023 р. Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області визнав винною в одержанні службовою особою неправомірної вигоди (хабаря). Покарання у виді штрафу та позбавлення на рік права обіймати посади у ВЛК було обумовлене угодою про визнання винуватості між Поворознюк та прокурором Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *