ПРОКУРАТУРА ПОВЕРНУЛА ГІДРОВУЗОЛ, ЯКИЙ ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКРАДА НЕЗАКОННО ПРОДАЛА ШКІЛЬНОМУ ГАРДЕРОБНИКУ

Вінничина Суд

Липовецька міська рада допустила незаконну приватизацію гідроспоруди, але завдяки втручанню прокуратури об’єкт був повернутий у комунальну власність.

Про це повідомила прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Гідротехнічну споруду в урочищі «Будківка» біля Липовця, що розміщена на річці Будківка, притоці річки Соб, за результатами електронного аукціону Липовецька міськрада продала мешканцю Липовця Петру Апонюку за 24 тис. грн., відповідний договір купівлі-продажу був укладений 1 липня 2021 р.

Гідрооб’єкт площею 560 кв. метрів, який за підрахунками прокурорів вартує 14,5 млн. грн., складається з греблі земляної, відсипаної із суглинистих ґрунтів, об`єм насипу 444 кубометрів довжиною 81 метрів, та водовипуску у вигляді залізобетонної труби діаметром 1,2 метрів та довжиною 7,5 метрів.

30 червня 2023 р. Липовецький районний суд за позовом прокурора Липовецького відділу Немирівської окружної прокуратури визнав незаконним рішення Липовецької міськради щодо включення до об`єктів комунальної власності, які підлягають приватизації, гідровузла та визнав недійсним договір щодо його купівлі-продажу.

Вінницький апеляційний суд Петру Апонюку в розгляді апеляції відмовив, – спочатку 3 серпня 2023 р. залишив його скаргу без руху з підстав її невідповідності вимогам законодавства, а 15 вересня 2023 р. з цих же підстав визнав її не поданою та повернув скаржнику.

Згідно штатному розпису, розміщеному на офіційному сайті відділу освіти Липовецької міськради, Петро Апонюк з 2019 р. значиться гардеробником Липовецької загальноосвітньої школи № 2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *