У ВІННИЦІ АРЕШТОВАНО ОРГАНІЗАТОРА ПОБОРІВ З ВЛАСНИКІВ ВАНТАЖІВОК

Вінничина Кримінал Суд

Суд взяв під варту інспектора транспортного контролю, який підозрюється в отриманні неправомірної вигоди. Про це повідомила прес-служба Вінницького міського суду.

У суді зазначили:

“З матеріалів клопотання сторони обвинувачення стало відомо, що підозрюваний був призначений на посаду старшого державного інспектора відділу державного контролю на автомобільному транспорті Департаменту державного контролю на транспорті. Так, 31.08.2023 підозрюваний, в ході розмови із майстром ТОВ «Екогаз Енерджі», консультуючи останнього щодо вантажних перевезень небезпечних вантажів, використовуючи своє службове становище, ініціював та вимагав одержання неправомірної вигоди, за не вчинення дій, які обмежували б його права та законні інтереси, а саме, за не складання актів про виявленні порушення на транспорті відносно водіїв вантажних автомобілів, які перебувають у користуванні підприємства. В ході вказаної розмови, підозрюваний зазначив, що спілкування з ним слід здійснювати лише за допомогою мобільного додатку «Signal», на який необхідно відправити номери вантажних автомобілів та за умови надання неправомірної вигоди, вони зможуть рухатись без перешкод по території Вінницької області. Усвідомлюючи, що дії підозрюваного є незаконними, чоловік звернувся із письмовою заявою про вчинення кримінального правопорушення, після чого діяв під контролем правоохоронних органів. У подальшому, під час зустрічей 20.10.2023, 23.11.2023, 01.12.2023, та 25.02.2024 чоловік, діючи на виконання попередньої вимоги підозрюваного передав, суму у 50000 гривень за не складання актів про виявленні порушення на транспорті відносно водіїв вантажних автомобілів, які перебувають у користуванні ТОВ «Екогаз Енерджі» та безперешкодного їх руху по території Вінницької області. Надалі, 25.02.2024, під час зустрічі був затриманий працівниками правоохоронних органів.

При обранні запобіжного заходу слідчим суддею було враховано обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснювати дії, передбачені ст. 177 КПК України.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, заслухавши думки учасників процесу, дослідивши та проаналізувавши матеріали клопотання, суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів та визначив заставу у сумі 242 240,00 грн та відсторонення від посади строком на два місяці.

Наразі тривають слідчі дії.”

Довідково:

ч. 3 ст. 368 КК України – Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна).

Важливо:

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

____________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *