ЕКС-КЕРІВНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ВИШУ ТА СПІВАЮЧА ХИРУРГИНЯ ВІКТОРІЯ ПЕТРУШЕНКО ПРОДОВЖУЄ СУДИТИСЬ З НАЗЯВО

Боротьба з корупцією Вінниця Здоров'я Освіта

Незважаючи на гучні скандали, свіжевідсторонена від виконання обов’язків ректора Вінницького національного медичного університету Вікторія Петрушенко, яка має дипломи доцентів по співам та хірургії, за посередництва свого адвоката продовжує судитись у Вінницькому окружному адмінсуді з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), домагаючись заборони на перевірку наявності фабрикації, фальсифікації та плагіату в її докторській дисертації «Інтенсивна терапія та хірургічна корекція асептичного та інфікованого панкреонекрозу» (2008 р.) та в науковій статті «Активність панкреатичних ферментів в умовах раннього експериментального панкреатиту» (2008 р.).

В якості забезпечення адміністративного позову співаючої хирургині окружний адмінсуд 25 серпня 2023 р. вже виносив проміжне рішення про заборону Комітету з питань етики НАЗЯВО перевіряти наукові доробки Петрушенко до винесення остаточного судового рішення за її позовом та набрання ним законної сили.

Чергове засідання суду за позовом Петрушенко призначене на 19 вересня 2023 р.

2 thoughts on “ЕКС-КЕРІВНИЦЯ ВІННИЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ВИШУ ТА СПІВАЮЧА ХИРУРГИНЯ ВІКТОРІЯ ПЕТРУШЕНКО ПРОДОВЖУЄ СУДИТИСЬ З НАЗЯВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *