КОРУПЦІЙНА «КАРУСЕЛЬ» ІМЕНІ СОКОЛОВОГО

Боротьба з корупцією Шизофренія

Голова Вінницької облради В’ячеслав Соколовий, який під час війни перебрав на себе функції одноосібного призначення та звільнення керівників комунальних установ, підпорядкованих облраді, нещодавно на прикладі Ладижинського психоневрологічного інтернату вкотре продемонстрував дивну «прихильність» до фігурантів реєстру корупціонерів. 18 вересня 2024 р. В’ячеслав Соколовий підписав два розпорядження щодо керівника Ладижинського інтернату. Одним розпорядженням з посади директора було звільнено Володимира Мельника, а іншим розпорядженням виконання обов’язків керівника закладу було покладено на заступника директора Валерія Кузнєцова.

Усе б нічого, якби не одна обставина: і Мельник, і Кузнєцов – фігуранти Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Причому Мельник  потрапив до реєстру корупціонерів ще 9 жовтня 2023 р., але Соколовий звільнив його майже через рік «за власним бажанням».

Попри гучні заяви про «нульову толерантність до корупції», голова Вінницької облради влаштував взірцеву корупційну «карусель», призначаючи одного корупціонера замість іншого.

І тільки з третьої спроби Соколовому вдалося знайти кандидата, який не фігурує в реєстрі осіб, що вчинили корупційні правопорушення.

30 вересня 2024 р. В’ячеслав Соколовий черговим своїм розпорядженням призначив вже третього за місяць керівника Ладижинського психоневрологічного інтернату, на цей раз – Тетяну Савченко, яка, згідно розпорядження, стала на чолі закладу з 1 жовтня 2024 р. у статусі виконуючої обов’язки – до призначення повноцінного керівника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *