КОМФОРТ ДЛЯ ПОЛОНЕНИХ РОСІЯН БІЛЯ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО ОБІЙДЕТЬСЯ БЮДЖЕТУ У 32 МІЛЬЙОНИ

Будівництво Війна Вінничина

У листопаді 2023 р. Кабмін України виділив 3,198 млн. грн. на перепрофілювання державної установи «Могилів-Подільська виправна колонія (№ 114)» в табір для тримання російських військовополонених під назвою «Захід 2». Але, це були тільки квіточки. Бо лише наївні громадяни думали, буцім полонені росіяни самі собі будуть копати лопатами каналізацію та ремонтувати бараки. Чиновники Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, у підпорядкуванні яких знаходиться Могилів-Подільська колонія, одразу узялися за обчислювання на китайських калькуляторах мільйонів, які можна освоїти на створенні комфортних умов для вояк російської окупаційної армії.

І ось два чудових контракти – на капітальний ремонт двох бараків Могилів-Подільської колонії (бараки чомусь називають гуртожитками), ремонт одного бараку обійдеться у 15 866 164,49 грн., а іншого – у 14 369 211,04 грн.

Ремонти буде проводити ТОВ «МИР.БУД», – воно отримало два підряди на безконкурсній основі. ТОВ «МИР.БУД» зареєстроване у Погребищі, його власником і директором є місцевий мешканець Вадим Миронець, котрий має ще декілька фірм та ФОП, силами яких вже виконувались капітальні ремонти приміщень Вінницької виправної колонії №86, Вінницького ліцею №19 і т. д.

Ще 2 547 344,80 грн. планують витратити на ремонт у колонії зовнішньої системи каналізації, але поки щось пішло не так і торги за підряд відмінили.

Могилів-Подільська виправна колонія № 114 розташована на Вінниччині, у селі Сказанці, що за 14 кілометрів від Могилів-Подільського.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *