КЕРІВНИКОМ ВІННИЦЬКОЇ «ІНФЕКЦІЙКИ» ЗАМІСТЬ ПОЛКОВНИКА ШИНЬКОВИЧА СТАЛА ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР ЗАЙЦЕВА

Вінниця Вінничина Медицина

7 червня 2024 р. відбулося представлення колективу комунального некомерційного підприємства Вінницької обласної ради «Клінічний центр інфекційних хвороб» нового керівника закладу Валентини Зайцевої. Днем раніше голова облради В’ячеслав Соколовий одноосібно звільнив попереднього керівника Ігоря Шиньковича, а на його місце у статусі виконуючої обов’язки призначив Валентину Зайцеву.

Ігоря Шиньковича було призначено керівником «інфекційки» у листопаді 2023 р. після скандального звільнення з цієї посади Ігоря Матковського, чиїми зусиллями власне і було створено профільний медзаклад. Колектив центру інфекційних хвороб неодноразово виходив на протести до облради, вимагаючи повернення свого багаторічного керівника. Але керівництво облради було невблаганне.

За керівництва підполковника медичної служби Ігора Шиньковича Центр інфекційних хвороб у 2024 р. втратив підтримку Національної служби здоров’я України, що передбачала надання допомоги в надзвичайних ситуаціях. Це призвело до зменшення річного бюджету лікарні на 12,5 млн. грн. і негативно позначилося на можливості вчасної виплати заробітної плати медичному персоналу та розвитку центру.

Офіційною причиною звільнення Ігоря Шиньковича був названий його призов на службу в ЗСУ.

Валентина Зайцева до свого призначення обіймала посаду заступника гендиректора Державної установи «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України». Вона – фаховий лікар, працювала на керівних посадах у санепідемстанції Вінниці, головним державним санітарним лікарем Вінницької області. Заслужений лікар України.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *